Kullanım Koşulları

Arizabilgi.blog olarak sitemizde yer alan tüm içerikler konusunda uzman editörlerimiz tarafından hazırlanmış ve siz değerli okurlarımıza sunulmuştur. 

Söz konusu içerikler ağırlıklı olarak oto arızaları, oto sigorta evrak ve prosedürleri ile alakalı yazılar olup tüm bilgiler genel bilgilenme amaçlı olup tavsiye niteliğinde değerlendirilemez. Her marka ve model araçlarda farklı arıza belirtileri görülebileceği ve/veya bir arızanın birden çok olası nedeni olabileceği gibi konular sebebi ile sitemizde yer alan arıza nedeni çözümü gibi konular sadece sizi bilgilendirme amaçlıdır

Bu bilgiler doğrultusunda almış olacağınız kararlar, onarımlar yada işlemler sonucunda web sitemiz ve/veya editörlerimiz sorumlu tutulamazlar. Tüm okurlarımız için kullanım şartımız sitemizi sadece genel bilgilenme amacı ile kullanmaları ve olası arızaları durumunda araçlarını hareket ettirmeden bir çekici vasıtası ile servise götürmeleridir. 

Ayrıca evrak ve diğer araç ile ilgili konu ve prosedürlerde ise sürekli değişen ülke yönetmelikleri nedeni ile güncellikleri korunamayabilir. Bu nedenle edindiğiniz tüm bilgilerin yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından onaylatılması ve teyit edilmesi gerekecektir. 

Sitemizde yer alan içerikler hakkında soru , görüş ve önerileriniz ile bilgilendirmek istediğiniz konular var ise bize nezirunsall@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Her türlü dilek şikayet bizler için çok değerlidir.


0 Yorumlar: