Youtube Kanalımızda Görsel Olarak Anlatıyoruz

Youtube Kanalımızda Görsel Olarak Anlatıyoruz

 Arizabilgi.Blog sitesi olarak Youtube kanalımızı da açmış bulunmaktayız. Web sitemize paralel olarak yazdığımız konuların parçaların üzerinde göstererek görsel olarak anlatarak arızaların daha iyi anlaşılması ve giderilmesini sağlama amacındayız. 

Web sitemizde yer alan tüm konular için videolar çekilmekte olup yeni konular eklendikçe videolu içerikleri de web sitemizde yayınlanacaktır.

İsteyen kullanıcılar okuyarak isteyen kullanıcılar ise direk olarak izleyerek arızaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirler. 

Bizlere destek olmak için web sitemize abone olduğunuz gibi youtube kanalımıza da abone olmanızdır. Kanalımıza burayı tıklayarak abone olabilirsiniz. Kanal ismimiz Online Tamirci'dir. Youtube iç arama kullanarak kanalımıza ulaşabilirsiniz. 
Önceki Yayın
Sonraki Yayın

Gönderiyi Yazan:

3 yorum:

  1. Beyfendi iyi çalışmalar kolay gelsin..sizin Bilgi dagirciginiza ihtiyacım var..ilginiz için şimdiden teşekkürler,,99./1.9 dizel kangom var.sabah ilk baktığımda bomboş olan genleşme bidonu ..çalıştırdıktan 1,2,dakika içinde dolup taşıyor ...daha ısınma digi halde termoststtan çıkış hortumu inanılmaz derecede . şişiyor bu sorun ,,d,daim motorundanmi ,termostatdanmi (contadanmi) ki contayi ,trigeri ,termostadi yeni değişti ,,05435472371 , kolay gelsin

    YanıtlaSil
  2. Selamünaleyküm ustam. Youtube'da videolarınızı severek izliyoruz. Bir sorum olacaktı. Clio3 2011 model 1.2 motor Benzin&LPG li aracım tüm viteslerde 3.500-4.250 devirleri arasında arabanın iç kısmına inanılmaz bir uğultu sesi alıyor(Benzin&LPG farketmeksizin).Araç boşta iken ya da debriyaja bastığımda ses hemen kesiliyor fakat viteslerde bu sorun maalesef ki var. Araç düşük motor hacmi dolayısı ile uzun yollarda en çok kullandığımız 5. Viteste söylenilen devirlerde ve 120-134 km/h arasında bu sesi çıkarıyor ; bu devir ve hızı geçince arabanın yüksek hıza bağlı normal hızlanma sesi geliyor yani gayet normal bir sürüş veriyor. 4-5 usta gezdim her birisi başka bir yeri söküp yaptı. Rot-Balans-Teker Bilyaları-Ateşleme Sistemi-Boğaz Kelebeği Temizliği-Triger-Baskı Balata-V kayışı-10.000 km bakımı gibi bir sürü masraf yaptım fakat hala problem devam ediyor. Tahmininiz var mıdır ustam acaba bu konuda?Şimdiden emeğinize yüreğinize sağlık ustam. İyi akşamlar 🙌🏻☺️

    YanıtlaSil
  3. Aracım Fiat Linea yağ eksiltme başladı ama üfleme çekiş düşmedi neden kaynaklı olabilir turbodan kaynaklı olabilir mi

    YanıtlaSil

Sorunuz ve Yorumunuz İçin Teşekkürler. 24 Saat içinde sitemizi tekrar ziyaret ediniz. Cevapları kontrol etmenizi rica ederiz. Sağlıklı Günler.